|   EN

Wydział Ekonomiczny

KONKURS WIEDZY „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ” DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  - ZAPROSZENIE

 

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ZAPRASZA uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie wiedzy  „Przedsiębiorczość”.

KONKURS „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2020” obejmuje dwa etapy:

  • pierwszy etap Konkursu (w szkole ponadgimnazjalnej, przystępującej do Konkursu) odbędzie się 20 stycznia 2020 roku,
  • drugi etap odbędzie się 24 marca 2020 roku o godzinie 10:00, na terenie kampusu uczelni przy ul. Chopina 52 w budynku nr 8 / sala nr 106.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie zgłoszeni przez swoje szkoły drogą elektroniczną na adres: konkurs.przedsiebiorczosc@ajp.edu.pl. Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu i dostępna jest w zakładce „regulamin”.

 

 

Patronat:

logo Kuratorium Oświaty

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim ZAPRASZAJĄ uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w piątej edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy z rachunkowości.

KONKURS „RACHUNKOWOŚĆ 2020” odbędzie się 31 marca 2020 roku o godzinie 10:00 na terenie kampusu Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52 w budynku nr 6/ sali nr 301.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie zgłoszeni przez swoje szkoły w terminie do dnia 20 stycznia 2020 roku drogą elektroniczną na adres: konkurs-rachunkowsc@ajp.edu.pl. Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu i dostępna jest w zakładce „regulamin”.

loading...
 
loading...
loading...

Z wielką radością informujemy, że w dniu 12 marca 2015 roku pracownik Wydziału Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim - Pani Katarzyna Zioło – Gwadera, uzyskała stopień doktora.

W imieniu całego zespołu Wydziału składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów naukowych oraz osobistych!


 

Back to top