Konkurs Rachunkowość

Informacje podstawowe o konkursie:

„Rachunkowość 2020”, edycja V - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim wraz z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Celem Konkursu jest poszerzanie wiedzy z zakresu rachunkowości i popularyzowanie zawodów księgowych.

Forma konkursu:

Konkurs „Rachunkowość” jest jednoetapowy i składa się z dwóch części: pierwsza część - test z pytaniami zamkniętymi jednokrotnego wyboru, druga część - zadania problemowe. Do drugiej części przystępują uczestnicy, którzy zdobyli co najmniej 80% punktów z części I, przy czym nie mniej niż 20% uczestników.

Zasięg terytorialny konkursu:

Konkurs obejmuje uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Miejsce konkursu:

Konkurs odbędzie się 31 marca 2020 roku o godz. 10.00 na terenie kampusu Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka  Chopina 52 w budynku nr 6/ sali nr 301.

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - ZAPROSZENIE

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim ZAPRASZAJĄ uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w piątej edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy z rachunkowości.
KONKURS „RACHUNKOWOŚĆ 2020” odbędzie się 31 marca 2020 roku o godzinie 10:00 na terenie kampusu Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52 w budynku nr 6/ sali nr 301.
Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie zgłoszeni przez swoje szkoły w terminie do dnia 20 stycznia 2020 roku drogą elektroniczną na adres: konkurs-rachunkowsc@ajp.edu.pl. Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu i dostępna jest w zakładce „regulamin”.