Wydział Ekonomiczny - aktualności

pifeSpecjalnie dla studentów Wydziału Ekonomicznego, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim dedykowane było webinarium nt: Wsparcie na rozwój przedsiębiorczości.

Ekspertem był Pan Sergiusz Łukasiewicz – przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim – Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim.

Daria PachulskaSzanowni Studenci,

serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z ekspertem z cyklu „LOGISTYKA PRAKTYCZNIE”.  Spotkanie odbędzie się w dniu 03.12.2020 o godzinie 12:00 na platformie MS Teams.

allegro sSzanowni Studenci,

7 grudnia 2020 roku w godzinach 9:30-10:30 na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się webinarium Bezpieczne zakupy w sieci, który zostanie przeprowadzony przez eksperta Działu Bezpieczeństwa serwisu Allegro.

nzb logoW dniu 23 listopada 2020 roku w godzinach 9:15-10:15 odbył się webinar „Nie stój – inwestuj” na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, który przeprowadził Pan Tomasz Bilski - Dyrektor Inwestycyjny w Credit Agricole. W wykładzie wzięli udział studenci i pracownicy naukowi Wydziału Ekonomicznego.

pifeStudenci Wydziału Ekonomicznego, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyli w spotkaniu nt: Fundusze Europejskie na nową działalność gospodarczą. Spotkanie odbyło się za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

sektorowa rada ds kompetencjiW dniu 23 listopada 2020 w godzinach 10:00-14:00 odbędzie się 4 edycja Konferencji Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego FINSKILLS 2020 ONLINE pod hasłem: SPOŁECZNOŚĆ SEKTORA FINANSOWEGO. postCOVID2020-2021: STRATEGIA ROZWOJU CZY PRZETRWANIA.